Знаменитый отель Уэстин Стамфорд Знаменитый отель Уэстин Стамфорд Все записи Все записи Рейтинг +4 3 комментария 16 августа 2011 00:26 Автор Jt26 Stamford Bridge / Время идет..... Рейтинг +4 3 комментария 16 августа 2011 00:26 | Автор Jt26 Stamford Bridge / Время идет..... GoGo Facebook Хуудас GoGo Facebook Хуудас Небоскребы Сингапура Небоскребы Сингапура Согласно сообщению издания Челси добавили нападающего ЦСКА в свой трансферный лист. 24 летний... Согласно сообщению издания Челси добавили нападающего ЦСКА в свой трансферный лист. 24 летний... Мениджърът на Челси Жозе Моуриньо изрази подкрепата си към идеята за разширяването на стадион &bdquo... Мениджърът на Челси Жозе Моуриньо изрази подкрепата си към идеята за разширяването на стадион &bdquo... Guliver photos/Getty Images Видяна: 36929 Guliver photos/Getty Images Видяна: 36929 Стадион Челси . Стамфорд Бридж. Был трижны. Челси - Эвэртон Олимпиакос и Ипсвич Стадион Челси . Стамфорд Бридж. Был трижны. Челси - Эвэртон, Олимпиакос и Ипсвич Титуляри Титуляри Guliver photos/Getty Images Видяна: 36929 Guliver photos/Getty Images Видяна: 36929 Стамфорд (Stamford) F1 Гибрид - длинного дня средне-раннего срока созревания. Очень однородный... Стамфорд (Stamford) F1 Гибрид - длинного дня, средне-раннего срока созревания. Очень однородный,... Още по темата Конте излъга Сити по италиански в шампионска победа + ВИДЕО Грозни сцени са помрачили... Още по темата Конте излъга Сити по италиански в шампионска победа + ВИДЕО Грозни сцени са помрачили... Титуляри Титуляри В 80-ата минута Барнс стреля коварно но Куртоа отново внимаваше. Само минута по-късно гостите се... В 80-ата минута Барнс стреля коварно, но Куртоа отново внимаваше. Само минута по-късно гостите се... Владимир Кличко вероятно ще защитава световните си титли в тежка категория срещу Таисън Фюри на... Владимир Кличко вероятно ще защитава световните си титли в тежка категория срещу Таисън Фюри на... Челси така и не успяваше да вкара втори гол който да успокои тима а в 70-ата минута остана и с... Челси така и не успяваше да вкара втори гол, който да успокои тима, а в 70-ата минута остана и с... В 14-ата минута Азар навърза няколко бранители в наказателното поле и намери свободния Иванович... В 14-ата минута Азар навърза няколко бранители в наказателното поле и намери свободния Иванович,... Титуляри Титуляри Guliver photos/Getty Images Видяна: 36929 Guliver photos/Getty Images Видяна: 36929 © Reuters © Reuters Guliver photos/Getty Images Видяна: 36929 Guliver photos/Getty Images Видяна: 36929 Челси постигна разгромна победа с 8:0 срещу Астън Вила в последния мач от 18-ия кръг на Висшата лига... Челси постигна разгромна победа с 8:0 срещу Астън Вила в последния мач от 18-ия кръг на Висшата лига... В 23-ата минута Оскар изпълни пряк свободен удар отляво на вратата на Фабиански. Бразилецът центрира... В 23-ата минута Оскар изпълни пряк свободен удар отляво на вратата на Фабиански. Бразилецът центрира... Снимка: chelseafc.com. Челси победи Съндърланд с 3:1 на „Стамфорд Бридж“ в последния мач на Дидие... Снимка: chelseafc.com. Челси победи Съндърланд с 3:1 на „Стамфорд Бридж“ в последния мач на Дидие... Раутлидж и Азар пропуснаха по една възможност да донесат победата на своите отбори а в 90-ата... Раутлидж и Азар пропуснаха по една възможност да донесат победата на своите отбори, а в 90-ата... Матич получи директен червен картон и остави Челси с човек по-малко. Така се стигна до 81-ата минута... Матич получи директен червен картон и остави Челси с човек по-малко. Така се стигна до 81-ата минута...