Знаменитый отель Уэстин Стамфорд Знаменитый отель Уэстин Стамфорд Все записи Все записи Рейтинг +4 3 комментария 16 августа 2011 00:26 Автор Jt26 Stamford Bridge / Время идет..... Рейтинг +4 3 комментария 16 августа 2011 00:26 | Автор Jt26 Stamford Bridge / Время идет..... GoGo Facebook Хуудас GoGo Facebook Хуудас Небоскребы Сингапура Небоскребы Сингапура Согласно сообщению издания Челси добавили нападающего ЦСКА в свой трансферный лист. 24 летний... Согласно сообщению издания Челси добавили нападающего ЦСКА в свой трансферный лист. 24 летний... Мениджърът на Челси Жозе Моуриньо изрази подкрепата си към идеята за разширяването на стадион &bdquo... Мениджърът на Челси Жозе Моуриньо изрази подкрепата си към идеята за разширяването на стадион &bdquo... Guliver photos/Getty Images Видяна: 36929 Guliver photos/Getty Images Видяна: 36929 Стадион Челси . Стамфорд Бридж. Был трижны. Челси - Эвэртон Олимпиакос и Ипсвич Стадион Челси . Стамфорд Бридж. Был трижны. Челси - Эвэртон, Олимпиакос и Ипсвич Титуляри Титуляри Guliver photos/Getty Images Видяна: 36929 Guliver photos/Getty Images Видяна: 36929 Стамфорд (Stamford) F1 Гибрид - длинного дня средне-раннего срока созревания. Очень однородный... Стамфорд (Stamford) F1 Гибрид - длинного дня, средне-раннего срока созревания. Очень однородный,... Още по темата Конте излъга Сити по италиански в шампионска победа + ВИДЕО Грозни сцени са помрачили... Още по темата Конте излъга Сити по италиански в шампионска победа + ВИДЕО Грозни сцени са помрачили... Уэмбли Англия - Россия Уэмбли, Англия - Россия Титуляри Титуляри В 80-ата минута Барнс стреля коварно но Куртоа отново внимаваше. Само минута по-късно гостите се... В 80-ата минута Барнс стреля коварно, но Куртоа отново внимаваше. Само минута по-късно гостите се... Владимир Кличко вероятно ще защитава световните си титли в тежка категория срещу Таисън Фюри на... Владимир Кличко вероятно ще защитава световните си титли в тежка категория срещу Таисън Фюри на... Челси така и не успяваше да вкара втори гол който да успокои тима а в 70-ата минута остана и с... Челси така и не успяваше да вкара втори гол, който да успокои тима, а в 70-ата минута остана и с... В 14-ата минута Азар навърза няколко бранители в наказателното поле и намери свободния Иванович... В 14-ата минута Азар навърза няколко бранители в наказателното поле и намери свободния Иванович,... Титуляри Титуляри Оскар Бразильский полузащитник Челси Оскар считает что его клуб заслуженно считается фаворитом... Оскар Бразильский полузащитник Челси Оскар считает, что его клуб заслуженно считается фаворитом... Guliver photos/Getty Images Видяна: 36929 Guliver photos/Getty Images Видяна: 36929 © Reuters © Reuters Guliver photos/Getty Images Видяна: 36929 Guliver photos/Getty Images Видяна: 36929 Челси постигна разгромна победа с 8:0 срещу Астън Вила в последния мач от 18-ия кръг на Висшата лига... Челси постигна разгромна победа с 8:0 срещу Астън Вила в последния мач от 18-ия кръг на Висшата лига... В 23-ата минута Оскар изпълни пряк свободен удар отляво на вратата на Фабиански. Бразилецът центрира... В 23-ата минута Оскар изпълни пряк свободен удар отляво на вратата на Фабиански. Бразилецът центрира... Снимка: chelseafc.com. Челси победи Съндърланд с 3:1 на „Стамфорд Бридж“ в последния мач на Дидие... Снимка: chelseafc.com. Челси победи Съндърланд с 3:1 на „Стамфорд Бридж“ в последния мач на Дидие... Раутлидж и Азар пропуснаха по една възможност да донесат победата на своите отбори а в 90-ата... Раутлидж и Азар пропуснаха по една възможност да донесат победата на своите отбори, а в 90-ата... Матич получи директен червен картон и остави Челси с човек по-малко. Така се стигна до 81-ата минута... Матич получи директен червен картон и остави Челси с човек по-малко. Така се стигна до 81-ата минута...